Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Case IH Quantum C

Traktor Case IH Quantum C

 

Vysoká výkonnosť
Vysoký krútiaci moment už pri nízkych otáčkach, veľmi úsporné štvorvalcové motory sú srdcom úspešného vzorca QUANTUM C.

Vrtkosť ako štandard
Krátky rázvor a malý polomer otáčania prepožičiavajú QUANTUMU C skvelé manévrovacie vlastnosti.

Veľká svetlá výška
S dostatočnou svetlou výškou QUANTUM C prekročí pestované plodiny alebo riadky posekané krmu bez akéhokoľvek nebezpečenstva  poškodenia.

Prístup do všetkých miest
S výškou kabíny iba 2,42 m je zaručený bezproblémový vjazd aj do starších objektov a stajní s malou svetlou  výškou.

Predný trojbodový záves a PTO
Predný trojbodový záves montovaný na rám a vývodový hriadeľ s otáčkami 1000 1/min sú navrhnuté pre zvýšenie vašej efektívnosti pri práci.

Všestranný hydraulický výkon
S možnosťou voľby zadných alebo stredových vonkajších hydraulických okruhov ide ľahko ovládať aj náročné pracovné stroje.

Otáčky PTO pre každé náradie
Kombinácia otáčok 540, 540 ECO pre nenáročné aplikácie a 1000 otáčok pre vysoko výkonné stroje s možnosťou pojazdovej závislosti pre špecializované pracovné stroje.

Výber prevodoviek
Zvýšte svoju produktivitu voľbou prevodovky s 2-rýchlostným Powershift a PowerShuttle alebo plazivými rýchlosťami pre presnosť práce v nízkych rýchlostiach.

Kompaktný a schopný
Ak hľadáte ľahký univerzálny traktor a myslíte si, že menším traktorom chýbajú nejaké funkcie väčších traktorov, pozrite sa znovu na CASE IH  QUANTUM C. Tento energiou nabitý pracovník kombinuje to najlepšie z konštrukcie malých traktorov s pokročilými technológiami, ktoré poznáte z väčších traktorov a očakávate od CASE IH.

QUANTUM C plní úlohy
Nechajte QUANTUM C plniť vaše úlohy po celý pracovný deň. Skvele sa cíti na poli, pri zbere krmovín, pri práci na farmách živočíšnej výroby, zeleninárstva alebo vinohradoch, sadoch a parkoch.

Pripravený na Vašu prácu
So širokou paletou voliteľnej výbavy z továrne od predného trojbodového závesu, PTO, trávnych alebo komunálnych pneumatík pricestuje  QUANTUM C plne pripravený na prácu. Verziu s kabínou možno vybaviť výkonnými peľovými filtrami alebo špeciálnymi karbónovými filtrami proti  chemikáliám.

Ľahký prístup
Do široka sa otvárajúce presklené dvere s plnou výškou umožňujú pohodlný prístup do kabíny z akejkoľvek strany.

Nastavený na vašu pozíciu
Sedadlo vodiča a stĺpik riadenia je plne nastaviteľný pre nájdenie komfortnej pracovnej pozície pre vodičov rôznych postáv.

Klimatizácia
Voliteľná klimatizácia zabezpečí príjemnú pracovnú teplotu a rýchle odhmlievanie okien napriek vonkajšej teplote.

Excelentná viditeľnosť
Veľká plocha presklenia zaručuje bezkonkurenčnú viditeľnosť. Zadný stierač s ostrekovačom udržuje čisté zadné okno pre nerušený pohľad dozadu.

Odpružený priestor vodiča
Pre zníženie vibrácií a hlučnosti je kabína uložená na pružných silentblokoch.

Minimálna výška
V miestach s obmedzenou prejazdnou výškou možno u traktorov bez kabíny pohodlne sklopiť ochranný rám a zvoliť si výfuk vyvedený pod kabínou.

Prehľadná prístrojová doska
Digitálna prístrojová doska s jasne čitateľnými prístrojmi informuje o všetkých prevádzkových funkciách traktora.

Logické ovládanie
Verzia s kabínou aj bez kabíny sú charakteristické logickým a prehľadným rozvrhnutím ovládania, ktoré padne dobre do ruky.

QUANTUM C prichádza s veľkou viditeľnosťou
Úhľadný dizajn CASE IH nového QUANTUMU C nevyzerá len dobre, ale aj vám poskytuje nerušený výhľad na pracovnú oblasť. Dozadu je excelentný výhľad na zadný záves - ideálne pre výmenu neseného náradia a bezpečné manévrovanie okolo dvora. Aj na ceste sa QUANTUM C chová obdivuhodne a dáva pocit bezpečia z dokonalého prehľadu na ostatných účastníkov premávky.

Komfort veľkého traktora
Vnútri kabíny je dostatok priestoru pre komfortný pocit aj tých najväčších a najvyšších vodičov. Presklené dvere sa doširoka otvárajú pre  pohodlný prístup z akejkoľvek strany. Či už sedíte v kabíne celý deň, alebo často vystupujete a nastupujete, nové luxusné sedadlo s bedrovou opierkou robí z jazdy radosť.

Logické ovládanie, chytré prístroje
Ovládače QUANTUMU C sú ergonomicky rozmiestnené a ľahko sa s nimi naučíte. Veľmi rýchlo sa s ovládaním traktora zžijete, takže je ideálny aj pre sezónnych pracovníkov. Prístrojová doska kombinuje analógové ukazovatele s digitálnymi displejmi v tom najlepšom slova zmysle pre dokonalý prehľad jediným pohľadom.

Veľká odozva od ľahkého a kompaktného QUANTUMU C
Prevezmite velenie nad všestranným a šikovným QUANTUMOM C, ľahkým traktorom, ktorý vyniká výkonom veľkých traktorov. Vysoký výkon PTO a excelentný pomer výkonu k hmotnosti vám umožňuje v sezóne začať prácu skôr na mäkkej pôde bez obáv jej poškodenia alebo utuženia. So zálohou krútiaceho momentu až 46% sa môžete spoľahnúť na silnú odozvu traktora QUANTUM C.

Traktory šetrné k životnému prostrediu
Motory QUANTUM C s veľkou rezervou plnia všetky normy týkajúce sa hlučnosti a emisií výfukových plynov. S veľmi tichým chodom a voliteľným výfukom ukrytým za A-stĺpikom sú tieto traktory ohľaduplné k vodičovi a životnému prostrediu. Pre prácu v sadoch je k dispozícii horizontálny výfuk umiestnený pod kabínou.

Maximum času na prácu
Vďaka plne výklopnej kapote motora z jedného kusu máte jedinečný prístup k motoru, takže denné kontroly sú jednoduché a rýchle. Excelentný štartovací výkon Vám poskytne záruku za každého počasia sezónu za sezónou. Veľká palivová nádrž umožní maximálne predĺžiť Vás pracovný deň a jej plnenie je veľmi pohodlné priamo zo zeme.

Prevodovky navrhnuté pre spoľahlivosť
Obe verzie, mechanická alebo PowerShift, sú vybavené heavy duty samo nastaviteľnou spojkou pre zabezpečenie hladkého a neprerušeného toku výkonu na hnacie kolesá traktora.

Powershift pre pohodlnú zmenu rýchlosti
V dvoch rýchlostných rozsahoch môže vodič hladko meniť rýchlosť bez použitia spojky jednoduchým stlačením tlačidla. Táto funkcia je  prevzatá a overená dlhodobým používaním na veľkých traktoroch CASE IH. Teraz môžete z jej výhod ťažiť aj na traktoroch QUANTUM C a  spracovať viac pôdy alebo byť rýchlejší v doprave.

Powershuttle vnáša ovládateľnosť do vašich prstov
Rovnako ako veľké traktory CASE IH, môžu byť aj traktory QUANTUM C vybavené pákou PowerShuttle integrovanou do stĺpika riadenia. V tejto pozícii je vodič schopný držať obe ruky na volante a pritom prstami ľavej ruky meniť pákou PowerShuttle smer jazdy.

Presnosť v nízkych rýchlostiach
Ak sadíte alebo zberáte veľmi cenné plodiny, plazivé prevodové stupne s rýchlosťou už od 300 m / h vám poskytnú precíznosť pre správne vyhotovenie práce. Plazivé rýchlosti sú navrhnuté ako ďalší rýchlostný rozsah, takže súčasné prevodové stupne tým nie sú nijako ovplyvnené.

Silný hydraulický systém
Optimalizovaná geometria trojbodového závesu umožňuje rýchle a efektívne zdvíhanie ťažkých strojov. Ak si zvolíte jednoduchú mechanickú alebo precízne elektronickú reguláciu trojbodového závesu, vždy je snímanie sily vykonávané pomocou spodných tiahel. QUANTUM C má dva oddelené hydraulické systémy. Jeden je určený pre riadenie, druhý pre trojbodový záves a vonkajšie okruhy. Pre rýchlu odozvu a kapacitu 2900 kg zásobuje trojbodový záves a hydraulické okruhy čerpadlo s prietokom 48 l / min. Pre náročnejšie stroje je k dispozícii výkonnejšie čerpadlo s prietokom 62 l / min.

Jednoduché pripojenie spojok vonkajších okruhov
Pre ovládanie strojov alebo ich kombinácií, ktoré si vyžadujú väčší počet vonkajších okruhov, sú k dispozícii až 4 dvojčinné vonkajšie okruhy s možnosťou 2 elektrických deličov prietoku - celkom teda 6 nezávislých dvojčinných okruhov. Pre pohodlné ovládanie čelne neseného náradia je možné zvoliť 2 stredové vonkajšie okruhy. Všetky okruhy sú vybavené rýchlospojkami pre pohodlné zapojenie / odpojenie jednou rukou.

Troj rýchlostný vývodový hriadeľ pre všestrannosť
S troj rýchlostným vývodovým hriadeľom (540/540E/1000) QUANTUM C ponúka možnosť pracovať počas roka s akýmkoľvek náradím.  Rotačné brány, sejačky, postrekovače a žacie stroje, rozmetadlá, snehové frézy, vyžínacie ramená - QUANTUM C je pripravený pre akúkoľvek sezónu.

Voliteľný predný trojbodový záves a PTO
Rozšírte všestrannosť a pracovnú sezónu vášho QUANTUMU C s čelne neseným náradím. S lepšou viditeľnosťou na pracovné náradie,  presnejšou činnosťou a rýchlejšou prácou je to možné. Systém bol vhodne integrovaný do konštrukcie prednej časti traktora QUANTUM C pre  zabezpečenie zdvíhacej kapacity 1660 kg a prenos plného výkonu motora pri otáčkach 1000 1/min.

Uzávierka zadného diferenciálu pre maximálnu trakciu
Váš QUANTUM C s ľahkosťou zvláda aj jazdu v ťažkom teréne. Uzávierka zadného diferenciálu znižuje možnosti preklzu a zabezpečuje, že je ťahový výkon prenášaný oboma zadnými kolesami rovnako.

Maximálny brzdný výkon
Stlačte oba pedále a QUANTUM C obrazne zastaví na mieste. Na želanie môže byť vybavený diskovou brzdou prednej nápravy a navyše, ak stlačíte brzdový pedál, automaticky sa spína pohon prednej nápravy 4WD, čo zvýši brzdný účinok. Na želanie je možné tiež dodať hydraulické alebo vzduchové brzdy prívesu.

Pneumatiky pre každú aplikáciu
QUANTUM C možno vybaviť množstvom najrôznejších pneumatík. Od poľnohospodárskych pneumatík rôznych rozmerov, cez turfové  pneumatiky vhodné na trávniky až po špeciálne komunálne pneumatiky.

Pre viac informacii kliknite TU.

 

Technické údaje Case IH Quantum C
  Quantum 65 C Quantum 75 C Quantum 85 C  Quantum 95 C
Motor
počet valcov / objem (cm3) / typ 4 / 3200 / Turbomiešadlo s medzichladičom a EGR 4 / 4500 / Turbomiešadlo s medzichladičom a EGR 4
menovitý výkon ECE R1201) @ 2300 1/min (kW/k) 48 / 65 57 / 78 63 / 86 71 / 97
max. točivý moment ECE R1201) @ 1300 1/min (kW/k) 290 330 363 398
záloha točivého momentu OECD (%) 46 39 35
objem palivovej nádrže (l) 75 88
Prevodovka
Synchro shuttle - štandartná (volitelná) 16 vpred / 16 vzad s mechanickým reversom / 32 / 16 s mechanickou reverzáciou a deličom
Powershuttle - štandartná (volitelná) 32 vpred / 16 vzad s dvojstupňovým Powershiftom / 16 vpred / 16 vzad
Plazivé rychlosti – Synchro (Powershuttle) 28 vpred / 16 vzad s mechanickým reversom / 44 vpred / 16 vzad s Powershuttle
Pohon a riadenie
4wd hnacia predná náprava štandartne elektrohydraulické spínanie pohonu so samosvorným diferenciálom
4wd hnacia predná náprava volitelne elektrohydraulické spínanie uzávierky diferenciálu
polomer otáčania 2wd / 4wd 3670 / 3845 3670 / 3890
Vývodový hriadeľ
typ elektrohydraulické spínanie
štandartné otáčky zadného PTO 540 / 540E / 1000 l/min + pojazdová závislosť
predné PTO (l/min) 1000
Hydraulika
max. prietok čerpadiel - riadenie / TBZ a vonkajšie okruhy 28 l/min / 48 l/min (voliteľne 64 l/min)
vonkajšie hydraulické okruhy max. 4 vzadu alebo 2 vzadu a 2 stredové
typ ovládania EHC (elektronická regulácia závesu) alebo MHC (mechanická regulácia závesu)
zdíhacia kapacita zadného TBZ (kg) 2900
zdíhacia kapacita predného TBZ (kg) 1660
Hmotnosť a rozmery
min. hmotnosť / celková dovolená hmotnosť (kg) 3070 / 5250 3150 / 5250 3200 / 5250
max. dĺžka / min. - max. rozchod kolies (mm) 3637 / 1260 - 1930 3724 / 1260 - 1930
max. výška štandartnej kabíny (mm) 2325 2425
max. výška ochranného rámu ROPS sklopený / nesklopený (mm) 2135 / 2390 2235 / 2490
rozvod náprav - 2wd / 4wd (mm) 2175 / 2098 2262 / 2185
Štandartné pneumatiky
predné 2wd / 4wd 6.50-16 / 300/70 R20 7.50-16 / 11.2 R24
zadné 13.6 R28 16.9 R30

Fotografie Case IH Quantum C

Case IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum CCase IH Quantum C

Videá Case IH Quantum C

Dokumenty Case IH Quantum C

Servis techniky Case IH v SR zabezpečuje:

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo