Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Weidemann 8080

Manipulátor Weidemann 8080

 

Sila a presnosť v dokonalej kombinácii

Naša definícia výkonu
Nakladačom 8080 CX s riadením všetkých kolies rozširuje firma Weidemann paletu svojich výrobkov o prírastok v triede osemtonových  strojov. Kombinácia nedeleného rámu a podvozku s riadením všetkých kolies vám umožňuje mimoriadne obratnú a rýchlu manipuláciu so strojom. Optimálny pomer medzi prevádzkovou hmotnosťou a užitočnou nosnosťou robí z nakladača 8080 CX nanajvýš účinný a silný stroj.

Komfort pri práci je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie stroja
Miesto obsluhy našich nakladačov je ergonomicky navrhnuté: dobre viditeľné palubné prístroje, nastaviteľné sedadlo vodiča a multifunkčná páka pre jednoručné ovládanie. Hydraulický / hydrostatický pohon umožňuje plynulý rozjazd bez trhavých pohybov, takže sa rozbehnete i v najťažšom teréne. Toto všetko poskytuje pohodlné pracovné prostredie, ktoré chráni vaše zdravie a vaša práca vám pôjde dobre od ruky.

Bezpečnosť má prednosť
Všetky nakladače spĺňajú bezpečnostné požiadavky EÚ. Pritom ideme ešte o krok ďalej: nakladače disponujú vlastnosťami, ktoré tieto požiadavky prekračujú. S našim bezpečnostným konceptom sme vám pripravili stroj, ktorý vám umožní pracovať spoľahlivo a bezpečne.

Nekompromisná kvalita
Pri výrobe strojov Weidemann sú používané vysoko kvalitné materiály. Preverená technika a perfektné spracovanie jednotlivých komponentov spĺňajú najvyššie požiadavky kvality. Toto robí z našich nakladačov poľnohospodárske stroje s dlhou životnosťou a vysokou úžitkovou  hodnotou. Kvalita tiež znamená, že sme vašimi partnermi a poskytujeme vám rady a služby cez rozsiahlu obchodnú a servisnú sieť.

Silný a obratný stroj - vyzretá technická koncepcia pre zvýšenie produktivity práce

Obratný multitalent
Presné riadenie všetkých kolies s dvoma prídavnými druhmi konania - poprednými kolesami a krabím chodom - je zárukou bezpečnej a pružnej manévrovateľnosti s nakladačom vo všetkých situáciách.

Pohodlné pracovné miesto
Pri strojoch Weidemann začína dobrá ovládateľnosť ešte predtým než Váš nakladač naštartujete. Nástupným stupienkom môžete na miesto vodiča nastúpiť bezpečne a pohodlne z oboch strán. Z výšky svojho sedadla potom máte kompaktný nakladač neustále plne pod kontrolou. Miesto vodiča spĺňa všetky požiadavky na ergonomické pracovisko. Volant možno individuálne nastaviť a pohodlné sedadlo upraviť pre vašu postavu a hmotnosť.

Plná ťažná sila a účinné pracovné cykly
Vďaka optimálnemu súladu pojazdu a pracovnej hydrauliky pracujete v najvyššej miere účinne a rýchlo. Jedinečná riaditeľnosť s uhlom natočenia kolies 2 x 35 ° a voliteľná možnosť použitia rýchleho pojazdu až do rýchlosti 35 km / h činí nakladač 8080 CX bezkonkurenčným,
rýchlym a pružným strojom.

Robustná kinematika výložníka
Vďaka počtu valcov a veľkoobjemovému hydraulickému čerpadlu je nakladač schopný vyvinúť ohromné zdvíhacie a trhacie sily. Rovnomerné rozloženie síl umožňuje vždy najpresnejšie prácu, a to aj pri pojazdu. Celá kinematika stroja je navrhnutá a dimenzovaná tak, že ste schopní prepravovaný materiál rýchlo nakladať a opäť vykladať bez úsypu materiálu. Výsledkom sú krátke pracovné cykly, takže Vaše úlohy vybavíte rýchlejšie.

Veľký objem aj pre najvyššie požiadavky
Štandardne dodávané hydraulické upínanie náradia robí naše nakladacie stroje nanajvýš flexibilné pri najrôznejších prácach. Preto pracujete rýchlejšie a pohodlnejšie. Ak prirátame rozsiahle príslušenstvo, je váš nakladač skutočné multifunkčné zariadenie.

Premyslené až do detailov

Ergonomické pracovné miesto
Chceme, aby ste sa pri práci cítili dobre. Preto sú naše nakladače vybavené ergonomicky navrhnutým pracovným miestom. Veľký priestor nohy, prehľadne usporiadané kombinované palubné a pohodlné sedadlo vodiča zaisťujú za každých podmienok možnosť pracovať uvoľnene.

Jednoducho a pohodlne
Nakladač 8080 CX sa vyznačuje systémom riadenia stroja, ktorý inde len tak nenájdete. Pomocou ergonomickej multifunkčnej páky ovládate jednou rukou všetky významné funkcie-, ako je smer jazdy a úplná kinematika. To vám dovoľuje nielen pracovať precízne, ale aj zvyšovať výkonnosť.

Dobrý panoramatický výhľad
Prehľadnosť je u nás písaná veľkými písmenami. Skvelý výhľad umožňujú nízko siahajúcé veľkoplošné a tónované okná. Ako vodič vykonávate svoju prácu rýchlejšie, sústredenejšie a bezpečnejšie, pretože nikdy nestrácate prehľad o celom okolí stroja, ani o samotnom pracovnom náradí.

Ochrana elektroinštalácie
Nakladač môže byť na prianie vybavený ľahko prístupným rozpojovací, akumulátorom. Môžete tak elektrický systém odpojiť od akumulátora a jednoduchým pohybom ochránite Váš nakladač pred neoprávneným použitím.

Možnosť rozšírenia kormy
Robustné prívesné zariadenie, schválené na prevádzku na ceste, vám umožní výrazne zvýšiť Vašu prepravnú kapacitu a robí tak nakladač ešte pružnejším a všestrannejším. Spoľahlivý zabezpečovací mechanizmus je zárukou vždy pevného spojenia medzi strojom a prívesom.

Výkyvná náprava pre dokonalú trakciu
Ani v ťažkom teréne Vás nenecháme na holičkách. Optimálnych trakčných vlastností dosahujeme u konštrukcie s pevným rámom výkyvnou zadnou osou. Pri pojazdu tak máte v každej situácii dostatočný kontakt s terénom.

Rýchla výmena pracovného nástroja
Náš nakladač je vybavený hydraulickým rýchlovymeniteľným systémom. Výmena pracovných nástrojov je pohodlná, takže sa rýchlo a ľahko zhostíte najrôznejších úloh.

Široko otvárateľný kryt motora
Nakladač 8080 Vám umožňuje rýchly a jednoduchý prístup ku všetkým servisným bodom. Štandardné údržbárske a kontrolné práce vyriešite jednoducho sami a máte Váš stroj zase pripravený na nasadenie. To šetrí náklady a zvyšuje životnosť stroja.

Technické parametre Weidemann 8080
Údaje motora
výrobca Deutz
typ motora TCD 2012 L4
počet valcov 4
max. výkon (kW) 88
pri otáčkach /min 2400
objem valcov (cm3) 4040
chladenie vodou
Elektrická výbava
prevádzkové napätie 12 V
akumulátor 88 Ah
alternátor 95 A
Hmotnosť (kg)
hmotnosť stroja (štandardne) 8400
Nosnosť (kg)
nosnosť (štandardná lopata) 5400
nosnosť (paletizačné vidle) 4375
Údaje vozidla
rýchlosť jazdy (km/h) 0 - 20
objem nádrže PHM (l) 140
hydraulický olej (l) 125
Hydraulika
Pracovná hydraulika
čerpadlo (l/min) 140
pracovný tlak (bar) 270
Riadiaca hydraulika
pracovný tlak (bar) 210

Fotografie Weidemann 8080

Weidemann 8080Weidemann 8080Weidemann 8080Weidemann 8080Weidemann 8080

Videá Weidemann 8080

Dokumenty Weidemann 8080

Servis techniky Weidemann v SR zabezpečuje:Matúškovská cesta 884
924 01 Galanta

Telefón +421 31 782 6284
Fax +421 33 74 342 86
Email biolife@biolife.sk
Web

Firma Biolife sa snaží vždy ponúknu efektívne riešenie každému klientovi s ohľadom na rozlohu jeho farmy, jej prírodných daností a samozrejme jeho finančných možností. Okrem nových strojov ponúkame aj veľký výber použitých, predvádzacích a školiacich strojov, na ktoré taktiež poskytujeme záruku.


Predaj poľnohospodárskej techniky zabezpečujeme prostredníctvom svojich zamestnancov a obchodných partnerov a tak pokrývame celé územie Slovenskej republiky. Základnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby zákazníkom, predávať kvalitnú techniku, poskytovať rýchly a odborný záručný aj pozáručný servis a zároveň poskytovať výhodné financovanie s možnosťou platieb agrokomoditami.

Pri zakúpení stroja od našej spoločnosti Vám zaručíme:

  - výhodné finančné a splátkové možnosti schválené už do 1 týždňa 
  - výhodné poistenie strojov
  - kompletné zaškolenie obsluhy
  - záručný a pozáručný servis strojov pri akejkoľvek udalosti do 24 hodín, bez paušálnych platieb vopred 
  - servis vykonávaný odborne školenými technikmi

Naše servisné oddelenie je pravidelne preškolované zahraničnými odborníkmi a preto vždy dokážeme odstrániť akúkoľvek poruchu na nami importovaných strojoch, ktorá vznikla počas prevádzky.

Kvalitu a komplexnosť našich ponúkaných tovarov a služieb pre zákazníkov dokazuje aj medzinárodne uznávaný certifikát kvality ISO 9001:2000 ktorý nám bol udelený v roku 2005 spoločnosťou SGS a ktorý je zárukou, že naše služby sú preverené a úplne porovnateľné s najkvalitnejšími európskymi predajcami poľnohospodárskych strojov.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo