Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Weidemann 1350 - 1770

Manipulátor Weidemann 1350 - 1770

 


Malé a všestranné v dennom nasadení

Naša odpoveď na Vaše rôznorodé požiadavky.
S nakladačmi radu 13/17 Vám firma Weidemann ponúka skutočne univerzálne stroje. Kompaktné a obratné so značným výkonom zvládajú výnimočne náročné úlohy. Ich flexibilita je podčiarknutá širokou ponukou pracovného náradia a hydraulickým upínaním umožňujúcim ich rýchlu výmenu. Široké možnosti ich použitia dovoľujú nasadenie nakladačov nielen v komunálnej sfére, ale aj v ďalších odvetviach.

Komfort pri práci je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie stroja
Miesto obsluhy našich nakladačov je ergonomicky navrhnuté: dobre viditeľné palubné prístroje, nastaviteľné sedadlo vodiča a multifunkčná páka pre jednoručné ovládanie. Hydraulický / hydrostatický pohon umožňuje plynulý rozjazd bez trhavých pohybov, takže sa rozbehnete i v najťažšom teréne. Toto všetko poskytuje pohodlné pracovné prostredie, ktoré chráni vaše zdravie a vaša práca vám pôjde dobre od ruky.

Bezpečnosť má prednosť
Všetky nakladače spĺňajú bezpečnostné požiadavky EÚ. Pritom ideme ešte o krok ďalej: nakladače disponujú vlastnosťami, ktoré tieto požiadavky prekračujú. S našim bezpečnostným konceptom sme vám pripravili stroj, ktorý vám umožní pracovať spoľahlivo a bezpečne.

Nekompromisná kvalita
Pri výrobe strojov Weidemann sú používané vysoko kvalitné materiály. Preverená technika a perfektné spracovanie jednotlivých komponentov spĺňajú
najvyššie požiadavky kvality. Toto robí z našich nakladačov poľnohospodárske stroje s dlhou životnosťou a vysokou úžitkovou hodnotou. Kvalita tiež znamená, že sme vašimi partnermi a poskytujeme vám rady a služby cez rozsiahlu obchodnú a servisnú sieť.

Vysoká bezpečnosť a skvelá ergonómia - pohodlná a produktívna práca

Rozmanité varianty
Firma Weidemann Vám ponúka stroje v rôznych variantoch vybavenia. Podľa druhu nasadenia môže byť motor, pracovisko obsluhy a obutie vozidla individuálne konfigurované. Ďalej je vám k dispozícii veľká paleta prídavných náradí, takže Váš stroj bude optimálne nakonfigurovaný pre Vaše požiadavky.

Pohodlné pracovné miesto
Pri strojoch Weidemann začína dobrá ovládateľnosť ešte pred tým, ako Váš nakladač naštartujete. Cez nízky stupienok môžete na miesto vodiča nastúpiť bezpečne a pohodlne z oboch strán. Pracovné miesto vodiča spĺňa všetky požiadavky na ergonomické pracovisko. Pohodlné sedadlo môžete prispôsobiť Vašej hmotnosti a postave.

Dobrá stabilita
Pretože naše nakladačné stroje majú nízko uložené ťažisko, sú stabilné aj za najťažších podmienok. Preto pracujú aj na šikmom a nerovnom povrchu
spoľahlivo a kolesá majú vždy pevný kontakt s terénom.

Maximálna výška zdvihu
Aj napriek kompaktným rozmerom dosahujú naše nakladače obdivuhodných výšok zdvihu. Konštrukcia výložníka to potvrdzuje aj opticky. Je odolná proti skrúteniu, umožňuje precíznu prácu pri vysokej záťaži a je navrhnutá pre dokonalý výhľad na pracovné náradie aj pri zdvihnutí výložníka.

Robustná kinematika
S veľkými hydraulickými valcami vyvinie nakladač značné tržné sily pri preklápaní. Pritom je celková kinematika postavená tak, že ste schopní váš transportovaný materiál rýchlo naložiť a opäť vyložiť. Výsledkom sú krátke pracovné cykly, ktoré urýchlia vašu prácu.

Premyslené vybavenie
Zo sériovo dodávaným hydraulickým zaistením adaptérov sú naše nakladače nanajvýš flexibilné pri najrôznejších prácach. Preto pracujete rýchlejšie a pohodlnejšie. S náradím, ktoré môže byť vymenené bez opustenia stroja, je Váš nakladač skutočne viacúčelové zariadenie.

Premyslené až do detailov

Stranovo výklopné pracovisko vodiča
Firma Weidemann Vám umožňuje rýchly a ľahký prístup k motoru, hydraulickému systému a k elektrickým obvodom. Štandardné údržbové a kontrolné práce vyriešite jednoducho sami a máte Váš stroj opäť pripravený k nasadeniu. To šetrí náklady a zvyšuje životnosť stroja.

Ochranný oblúk vodiča
Odklápací ochranný oblúk vodiča je u firmy Weidemann namontovaný sériovo. Overený ako ochrana pri prevrátení (ROPS) spĺňa požiadavky medzinárodných bezpečnostných noriem. Pri nízkych podjazdoch môžete ochranný oblúk vodiča ľahko sklopiť.

Dobrý panoramatický výhľad
Prehľadnosť je u nás písaná veľkými písmenami. Skvelý výhľad umožňujú nízko siahajúce veľkoplošné a tónované sklá okien. Znížená konštrukcia prednej časti stroja umožňuje za každých okolností dobrý prehľad. Vašu prácu tak môžete odviesť rýchlejšie, s väčšou koncentráciou a bezpečnejšie.

Jednoducho a pohodlne
Firma Weidemann pre Vás vyvinula premyslené ovládanie strojov. S ergonomickou multifunkčnou pákou ovládate smer jazdy a kompletnú kinematiku iba jednou rukou. To Vám dovoľuje nielen pracovať precízne, ale znižuje aj únavu.

Výkonný pohon
Používané moderné motory a hydraulický systém sú navzájom optimálne zladené. Môžeme vám tak pre Vašu každodennú prácu ponúknuť veľký výkon s tichým chodom.

Konštrukčne výnimočný lomený rám so zvislým čapom
S naším lomeným rámom so špeciálnym zvislým čapom stoja naše nakladače v každom teréne na všetkých štyroch kolesách a obzvlášť dobre manévrujú. Pretože predná a zadná časť sa pohybuje nezávisle na sebe, má stroj optimálnu trakciu a môže lepšie reagovať na nerovnosti terénu.

Ochrana obsluhy proti vibráciám
Naše pracovisko obsluhy a kabíny sú konštruované tak, aby optimálne absorbovala vibrácie a nárazy. Otrasy zasahujú stroj, ale nie Vaše telo - práca sa tak stáva väčšou zábavou a zároveň je chránené Vaše zdravie.

Kombinovaný pedál mechanickej a hydraulickej brzdy
Za účelom zníženia opotrebovania prevádzkovej brzdy sme mechanické a hydraulické (Inchen) brzdenie skombinovali do jedného pedálu. Vďaka presnému nastaveniu hydraulického a mechanického systému bŕzd môžete so strojom i pri vysokých záťažiach bezpečne a presne manévrovať.

Technické parametre Weidemann 1350 - 1770
  1350 CX45 1370 CX50 1770 CX50 Kabína 1770 CX50
Údaje motora
výrobca Perkins
typ motora 404 D-22
počet valcov 4
max. výkon (kW) 31,4 35,7
pri otáčkach / min 2600
objem valcov (cm3) 2216
chladenie vodou
Elektrická výbava
prevádzkové napätie 12 V
akumulátor 77Ah
alternátor 65 A
Hmotnosti
hmonosť stroja (štandardne) 2560 2600 2740 2950
Nosnosť v lopate (podľa ISO 8313)
výložník horizontálne / stroj rovno 1847 1687 1856
výložník horizontálne / stroj zlomený 1413 1451 1362 1522
Nosnosť na paletizačných vidiel (podľa ISO 8313)
výložník horizontálne / stroj rovno 1443 1425 1353 1458
výložník horizontálne / stroj zlomený 1135 1120 1092 1203
Údaje vozidla
rýchlosť jazdy (km/h) 0 - 20
objem nádrže PHM (l) 5053
hydraulický olej (l) 30
Hydraulika
Pojazdová hydraulika
čerpadlo (l/min) 117 72,8
pracovný tlak (bar) 285 450
Pracovná hydraulika
čerpadlo (l/min) 49,4
pracovný tlak (bar) 210
Riadiaca hydraulika
čerpadlo (l/min) 49,4
pracovný tlak (bar) 175

Fotografie Weidemann 1350 - 1770

Weidemann 1350 - 1770Weidemann 1350 - 1770Weidemann 1350 - 1770Weidemann 1350 - 1770

Videá Weidemann 1350 - 1770

Dokumenty Weidemann 1350 - 1770

Servis techniky Weidemann v SR zabezpečuje:Matúškovská cesta 884
924 01 Galanta

Telefón +421 31 782 6284
Fax +421 33 74 342 86
Email biolife@biolife.sk
Web

Firma Biolife sa snaží vždy ponúknu efektívne riešenie každému klientovi s ohľadom na rozlohu jeho farmy, jej prírodných daností a samozrejme jeho finančných možností. Okrem nových strojov ponúkame aj veľký výber použitých, predvádzacích a školiacich strojov, na ktoré taktiež poskytujeme záruku.


Predaj poľnohospodárskej techniky zabezpečujeme prostredníctvom svojich zamestnancov a obchodných partnerov a tak pokrývame celé územie Slovenskej republiky. Základnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby zákazníkom, predávať kvalitnú techniku, poskytovať rýchly a odborný záručný aj pozáručný servis a zároveň poskytovať výhodné financovanie s možnosťou platieb agrokomoditami.

Pri zakúpení stroja od našej spoločnosti Vám zaručíme:

  - výhodné finančné a splátkové možnosti schválené už do 1 týždňa 
  - výhodné poistenie strojov
  - kompletné zaškolenie obsluhy
  - záručný a pozáručný servis strojov pri akejkoľvek udalosti do 24 hodín, bez paušálnych platieb vopred 
  - servis vykonávaný odborne školenými technikmi

Naše servisné oddelenie je pravidelne preškolované zahraničnými odborníkmi a preto vždy dokážeme odstrániť akúkoľvek poruchu na nami importovaných strojoch, ktorá vznikla počas prevádzky.

Kvalitu a komplexnosť našich ponúkaných tovarov a služieb pre zákazníkov dokazuje aj medzinárodne uznávaný certifikát kvality ISO 9001:2000 ktorý nám bol udelený v roku 2005 spoločnosťou SGS a ktorý je zárukou, že naše služby sú preverené a úplne porovnateľné s najkvalitnejšími európskymi predajcami poľnohospodárskych strojov.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo