Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Supertino VM

Zvíslý miešač Supertino VM (Star Mix)

 

Zvislý miešač s dvoma alebo troma vrtákmi “Star – Mix” serii ktoré majú objem 12 kubických metrov a viac.
 

Štandardné vybavenie:
Nezávislé hydraulické zariadenie, kardanový hriadeľ, 50cm dlhy vykladací pás na pravej strane, konštrukcia pre váhové zariadenie, vrtáky bez priečnika, 1 nožík, mechanická noha, mechanické prenášanie s epicykloidnými pohonmi pre vrtáky, hrúbka spodnej nádrže je 20mm, hrúbka bočnej nádrže je 8mm.

Voliteľné:

Široko - uhlý kardanový hriadeľ, magnetická podložka, prevodová skriňa na menu rýchlosti, dvojpriečny vykladací pás, vykladací pás na ľavej strane, roztiahnutie pasu, páka na vykladanie pásu, hydraulický nôž, bočný alebo zadný nakladač, flexibilné povely, elektro - hydraulické povely, hydraulická brzda, svetlá, ručné alebo nastaviteľné váhové zariadenie, zadný displej, blatníky, násypník pokrmu, turbína, silážny zdvíhač.

VÝBAVA

 • Spojné a synchronizačné vrtáky umožňujú dosiahnuť viac homogenne miešanie a zabezpečujú kompletné vyloženie produktov.
 • Vrtáky majú strihacie čepele a sekciu klinového tvaru na boku nádrže medzi skrutkami ktoré zrýchľujú strihanie dlhých produktov.
 • Automatické hydraulické divizory a obsahujúci kruh, k dispozícii na požiadanie, umožňujú zvýšenie obsahu nákladu.
 • Tento pristroj, ktorý ma vykladanie na pravej strane, môže byt na požiadavku vybavený s dvojitým vykladaním alebo s vykladaním na ľavej strane. Magnetická podložka na páse pomáha odstrániť kovové predmety z vyložených produktov.
 • Na požiadanie, tento prístroj môže byť vybavený s dodatkovým vykladacím pásom (dvojité zadné vykladanie). Dlhé produkty môžu byť spracované veľmi rýchlo, bez silného traktora.
 • Bočný 140° nakladač umožňuje ľahké nakladanie vláknitých produktov.
 • Zvislý miešač Star – Mix vybavený so silážnym zdvíhačom.
 • Silážny zdvíhač s dvoj - smerným otáčaním je ideálny pre nakladanie siláže.
 • Silážny zdvíhač ma šírku 1570 mm a nakladací dopravný PVC pás so šírkou 850 mm.
 • Na požiadavku všetky modely môžu byť obstarané s turbínou. Štandardný vykladací žľab je na pravej strane; veľký priemer ventilátora zabraňuje zanášanie spôsobené veľkým množstvom produktov. Ventilátor má otáčanie dvojnásobnej rýchlosti.
 • Druhý žľab so 100° otáčaním umožňuje vykladanie na ľavej strane.
 • Pre veľký obsah 30 m³ verzia s 3 vrtákmi


Fotografie Supertino VM

Supertino VMSupertino VMSupertino VM

Videá Supertino VM

Dokumenty Supertino VM

Servis techniky Supertino v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo