Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Supertino SR 712

Balíkovač Supertino SR 712

 

Rozmery balenia: výška 70cm šírka 120cm a dĺžka od 1 m do 2.6 m

Štandardné vybavenie:
Registračná riadiaca skrinka s počítadlom balení, široko - uhlý kardanový hriadeľ, dvojité koleso na zberači, zberač s hydraulickým zdvíhaním, tlakomer, svetlá, ventilátory alebo viazače, samoštartovací systém pre ventilátory, indikátor nepravidelnosti uzľovačov.

Voliteľné:
Hydraulická brzda, vzduchová brzda, vylučovač posledného balenia, namontovaný zásobník balenia, zberacia doska na krátke seno.

Zberač funguje hydraulicky a ma dve gumené kolesá. Zmenšený priemer a 2.2 m šírka umožňuje dokonalý zber krátkych produktov na širokých cestách.

Päť Rasspe uzľovačov používa 130 az 150m/Kg pletivo. Dve kabíny s ľahko prístupným držiakom valca môžu udržať 15 cievok pletiva. Tri ventilátory ktoré sú striedavo regulované registračnou riadiacou skrinkou zaručujú čistenie uzľovačov. Balenia sú stlačené štyrmi hydraulickými valcami ktoré neustále prenášajú tlak na strany a vrch žľabu, a tlakomer ktorý je viditeľný z kabíny traktora ukazuje intenzitu stlačenia. Na požiadavku je možné namontovať zásobník balenia priamo na vykladajúcu rampu; taktiež to môže byť hydraulicky vyklopene aby sa znížila dĺžka počas jazdy.

Riadiaca skrinka ktorá je nainštalovaná v kabíne traktora umožňuje riadenie –  dovozu a obsluhy pletiva až do uzľovačov, - vykladania balenia, - chodu uzľovačov – čiastočného a úplného elektronického počítania balíkov, - indikátora nepravidelnosti viazania – automatickej regulácie ventilátora.


Fotografie Supertino SR 712

Videá Supertino SR 712

Dokumenty Supertino SR 712

Servis techniky Supertino v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo