Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Supertino SD 4(6)C

Silážny voz Supertino SD 4 (6) C

 

Štandardné vybavenie:
kardanový hriadeľ so spojkou, silážne rameno, štandardný odľahčovací žľab na pravej strane, mechanicky rotor s nožmi, turbína s dvoma rýchlosťami, hydraulicky splav pre silážne produkty. Flexibilné povelové informácie, mechanické 30% -ne nastavenie štandardného žľabu, viditeľný indikátor posunu pasu.

Voliteľné:
Ďalší odľahčovací žľab 300°, elektro - hydraulické ovládače, hydraulické 30% -ne nastavenie štandardného žľabu, svetla, rezacie zariadenie na krátku slamu, riadiaca závesná lišta

Hydraulicky splav s prečesávacími  vidlami a rotorom s 80-timi čepeľami zaručujú distribúciu všetkých typov suchých (slama, seno) a polosuchých produktov (zelené balenie a siláž);

Spúšťanie slamy do 18 m so štandardným pravým žľabom umožňuje rozostrenie vo všetkých typoch stajni.

Hydraulicky regulovaný pravý žľab umožňuje vykladanie produktov do valov, pokiaľ druhý 300° žľab povoľuje pracovanie v extrémnych situáciách.


Fotografie Supertino SD 4(6)C

Videá Supertino SD 4(6)C

Dokumenty Supertino SD 4(6)C

Servis techniky Supertino v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo