Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Supertino SD 4(6)E

Silážny voz Supertino SD 4 (6) E

 

Štandardné vybavenie:

Kardanový hriadeľ so spojkou, nakladacia lopata, štandardný vykladací žľab na pravej strane, mechanicky rotor s nožmi, turbína s 2 rýchlosťami, flexibilne povely, mechanická 30° regulácia štandardného žľabu, viditeľný indikátor posunu pasu.

Voliteľné:

Druhy vykladací žľab 300°, elektro - hydraulické povely, hydraulická regulácia 30° štandardného žľabu, svetla, strihacie zariadenie krátkej slamy, riadiaca závesná lišta, hydraulicky splav pre silážne produkty.

  • Hrebeňová vidla a rotor s 80-timi rezacími čepeľami zaručuje distribúciu všetkých druhov suchých (slama, seno) a polo - suchých produktov (zelene balenia)
  • Spúšťanie slamy do 18m so štandardným pravým žľabom umožňuje rozostrenie vo všetkých druhoch stajni.
  • Hydraulicky regulovaný pravý žľab umožňuje vykladanie produktov do valu, zakiaľ druhý 300° žľab dovoľuje pracú v extrémnych situáciách.
  • SD 8 E a SD10 E verzie majú dva rotory ktoré sú vybavene so 160 rezacími čepeľami ktoré rýchlo prerežú všetky veľkosti balení.
  • Rotory poháňajú dvoj - rýchlostnú turbínu ktorá môže rozprestrieť slamu v rozsahu od 6 do 18 metrov.
  • Druhy 300° žľab môže podľa voľby byť namontovaný na všetky modely.


Fotografie Supertino SD 4(6)E

Videá Supertino SD 4(6)E

Dokumenty Supertino SD 4(6)E

Servis techniky Supertino v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo