Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Podmietač Simba Solo

Podmietač Simba Solo

 

SIMBA Solo je unikátny stroj pre kompletné spracovanie pôdy kombinujúci osvedčené inovatívne prvky do jedného stroja.
V jednom celku sú skombinované disky, podrývacie sekcie a utužovací DD valec.
Solo je stroj, ktorý jedným prejazdom kompletne spracuje pôdu. Disky spracujú vrchnú vrstvu pôdy, do ktorej zapraví rastlinné zvyšky, podrývacia sekcia spracuje pôdu aj do väcšej hĺbky, tak aby bola vytvorená jej zdravá štruktúra umožnujú prenikaniu vody a infiltráciu vzduchu. Patentovaný valec DD rovnomerne spevní povrch pôdy, pre vytvorenie vhodných podmienok pre hospodárenie s vlhkosťou za suchých aj vlhkých podmienok.

Solo môže byť osadené podrývacími mechanicky - pružinovými alebo hydraulicky istenými stĺpcami.

Užívateľ si môže tiež zvoliť umiestnenie DD valce ako posledného pracovného orgánu stroja alebo možno DD valec umiestniť pred posledný rad diskovej sekcie, čo je vhodné najmä do veľmi vlhkých podmienok. Za stroj SIMBA SOLO sa dá veľmi jednoducho agregovať dalšie náradie pre spracovanie popr. valce.

 

Pre viac informacií kontaktujte predajcu: Hriadeľ, spol. s r.o. - www.hriadel.sk

Technické parametre Podmietač Simba Solo
  SOLO 330 SOLO 380 SOLO 450 SOLO 600
pracovný záber (mm) 3300 3800 4500 6000
počet podrývacích stĺpikov ST (ks) 7 9 11 15
priemer tanierov (mm) 700
priemer DD valcov (mm) 600 700
hmotnosť (kg) 6250 6900 9700 1200

Fotografie Podmietač Simba Solo

Podmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba SoloPodmietač Simba Solo

Videá Podmietač Simba Solo

Dokumenty Podmietač Simba Solo

Servis techniky Simba v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo