Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Podmietač Simba SL

Podmietač Simba SL

 

SIMBA International Ltd.  predstavila novinku v sortimente strojov na spracovanie pôdy, stroje s označením SL.

Simba SL kombinuje jednotlivo uložené disky s podrývacími / podmietacími radlicami (na výber je viac rozmerov radličiek) a patentovaný Simba DD valec. Rovnako ako pri strojoch X-Press aj tu je zachovaná možnosť zmeny uhla nastavenia diskov nezávisle pre každý rad zvlášť. Užívateľ tak sám a jednoducho môže prispôsobiť podmietač do väčšiny podmienok v závislosti na množstve pozberových zvyškov, požadovanej hĺbke spracovania, intenzity miešania atď

Simba SL je stroj, ktorý tak ako Solo dokáže jedným prejazdom dokonale spracovať celý požadovaný pôdny profil, kvalitne zapraviť pozberové zvyšky či porast a celý spracovaný profil spätne rovnomerne pritlačiť. Tým sa značne šetrí pôdna vlaha, čo je dôležité najmä v oblastiach s nedostatkom jarnej vlahy.

Simba SL určite bude zaujímavým strojom na spracovanie pôdy aj pre slovenských poľnohospodárov.

Môžete si zvoliť z dvoch základných variantov (rozloženie pracovných orgánov):
DTD (disk - dláto, dláto - disk - valec)
DDT (disk - disk - dláto, dláto - valec), pričom variant DDT je vhodnejší pre zapravenie väčšieho množstva rastlinných zvyškov, napríklad po kukurici.

Stroj SL je možné vhodne osadiť výsevným ústrojenstvom drobnosemenných plodín vrátane repky - SIMBA OSR.

Pre rýchle a pohodlné otáčania na úvrati je stroj 4 - 6m osadený pravítkom.

 

Pre viac informacií kontaktujte predajcu: Hriadeľ, spol. s r.o. - www.hriadel.sk

Technické parametre Podmietač Simba SL
  SL 400 SL 500 SL 600 SL 700
pracovný záber (mm) 4000 5000 6000 7000
prepravná šírka (mm) 2700
hmotnosť (kg) 5850 7400 8400 11500
počet radličiek (ks) 10 12 14 16
priemer tanierov (mm) 510 610

Fotografie Podmietač Simba SL

Podmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SLPodmietač Simba SL

Videá Podmietač Simba SL

Dokumenty Podmietač Simba SL

Servis techniky Simba v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo