Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Samson SP 9-15

Rozmetadlo maštalného hnoja Samson SP 9- 15

 

Rozmetadlá SAMSON SP 9 – SP 15 boli vyvinuté v tesnej spolupráci s našimi koncovými užívateľmi, aby boli schopné plniť najnáročnejšie úlohy pracovať so všetkými druhmi rozmetaných materiálov.

Robustnosť
Konštrukcia so zvislými bubnami, v ktorých dochádza k drteniu materiálu, preukazuje svoju silu už mnoho rokov. Prevodovka SAMSON vlastnej konštrukcie a hydraulický pohon dolného dopravníka pomáhajú spracovať hrubý a veľmi kompaktný materiál.

Univerzálne použitie
Hnoj z podstielky môže byť aplikovaný priamo z maštale. Hnoj so suchou slamou je rozmetaný a môže sa zaorať. Suchý slepačí trus s dlhou slamou je drtený. Rozmetacie ústrojenstvo SAMSON vyžaduje o 40-50% menší príkon ako tradičné stroje s vodorovnými bubnami s rozmetacím stolom.

Nízka celková hmotnosť
Rozmetadlo SAMSON je vyrobené z pevnej ocele. Má nízku vlastnú hmotnosť a veľké užitočné zaťaženie.

Rozmetadlá SP 9 – SP 15 sú vybavené viaclopatkovým rozmetacím ústrojenstvom pre rôzne druhy materiálov. Rozmetacie ústrojenstvo obsahuje dva zvislo postavené bubny s pohyblivými rozmetacími lopatkami. Stroj s pracovnou šírkou záberu 12 metrov môže aplikovať hnojivo od 4 t/ha do 70 t/ha.

Patentované reťazové podávače u rozmetadiel SAMSON pokrývajú 95% plochy zásobníka. 32 podávačov tvaru L zabezpečuje rovnomerné podávanie materiálu v zásobníku. Podávače zdvíhajú reťaze, takže sú zdvihnuté nad dnom a dochádza len k minimálnemu opotrebovaniu reťazí.

Rozmetadlá SAMSON SP 9 – SP 15 majú plynulo nastavovanú rýchlosť dolnej reťaze. Takto možno presne nastaviť dávkovanie. Ústrojenstvo je vybavené pretlakovým ventilom, ktorý zabezpečuje pohon a umožňuje spätný chod.

 

Štandardné vybavenie a prídavné zariadenia

MuckMaster 1000 je riadiaca jednotka na aplikovanie množstva. Počítač automaticky nastavuje dolnú reťaz podľa pojazdovej rýchlosti.

Všetky rozmetadlá SAMSON sú vybavené gumovými tlmičmi na podvozku, usporiadanými do trojuholníkov. Tlmiče absorbujú nárazy, vznikajúce pri jazde po nerovnom teréne, a tým predlžujú životnosť podvozku.

LoadLogger je nové počítadlo pre rozmetadlá SAMSON. Obsahuje počítaciu jednotku /dá sa vynulovať/, ktorá počíta množstvo nákladov počas každej práce. LoadLogger má tiež počítadlo, ktoré sčíta celkový počet nákladov rozmetaných strojom.

Rozmetadlá SP 9 – SP 15 môžu byť vybavené hydraulickou sústavou, ktorá automaticky napína dolnú reťaz po začatí práce s rozmetadlom.

Všetky rozmetadlá SAMSON môžu byť vybavené galvanizovanou, hydraulicky ovládanou prepážkou, ktorú možno používať ako dávkovací mechanizmus a ktorá bráni stratám pri preprave.

Rozmetadlá SP 9 – SP 15 môžu byť tiež vybavené indikátorom hydraulicky ovládanej prepážky. Indikátor uľahčuje používanie prepážky pre nastavenie aplikačného množstva /dávkovanie/.

Ďalšie prídavné zariadenia: hydraulické zariadenie pre prenos hmotnosti, zvýšené bočnice, silážne bočnice, hydraulické zadné svetlá, MuckControl a guľové prípojné čapy.

 

Pre viac informácii kontaktujte predajcu.


Fotografie Samson SP 9-15

Samson SP 9-15Samson SP 9-15Samson SP 9-15Samson SP 9-15

Videá Samson SP 9-15

Rozmetadlo maštaľného hnoja Samson SP 12

Spustiť video Prehrať video
Rozmetadlo maštaľného hnoja Samson SP 12


Rozmetadlo maštaľného hnoja Samson SP 12 - galvanizovaná prepážka

Spustiť video Prehrať video
Rozmetadlo maštaľného hnoja Samson SP 12 - galvanizovaná prepážka


Dokumenty Samson SP 9-15

PDF súbor Rozmetadlo Samson SP

Servis techniky Samson v SR zabezpečuje:Matúškovská cesta 884
924 01 Galanta

Telefón +421 31 782 6284
Fax +421 33 74 342 86
Email biolife@biolife.sk
Web

Firma Biolife sa snaží vždy ponúknu efektívne riešenie každému klientovi s ohľadom na rozlohu jeho farmy, jej prírodných daností a samozrejme jeho finančných možností. Okrem nových strojov ponúkame aj veľký výber použitých, predvádzacích a školiacich strojov, na ktoré taktiež poskytujeme záruku.


Predaj poľnohospodárskej techniky zabezpečujeme prostredníctvom svojich zamestnancov a obchodných partnerov a tak pokrývame celé územie Slovenskej republiky. Základnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby zákazníkom, predávať kvalitnú techniku, poskytovať rýchly a odborný záručný aj pozáručný servis a zároveň poskytovať výhodné financovanie s možnosťou platieb agrokomoditami.

Pri zakúpení stroja od našej spoločnosti Vám zaručíme:

  - výhodné finančné a splátkové možnosti schválené už do 1 týždňa 
  - výhodné poistenie strojov
  - kompletné zaškolenie obsluhy
  - záručný a pozáručný servis strojov pri akejkoľvek udalosti do 24 hodín, bez paušálnych platieb vopred 
  - servis vykonávaný odborne školenými technikmi

Naše servisné oddelenie je pravidelne preškolované zahraničnými odborníkmi a preto vždy dokážeme odstrániť akúkoľvek poruchu na nami importovaných strojoch, ktorá vznikla počas prevádzky.

Kvalitu a komplexnosť našich ponúkaných tovarov a služieb pre zákazníkov dokazuje aj medzinárodne uznávaný certifikát kvality ISO 9001:2000 ktorý nám bol udelený v roku 2005 spoločnosťou SGS a ktorý je zárukou, že naše služby sú preverené a úplne porovnateľné s najkvalitnejšími európskymi predajcami poľnohospodárskych strojov.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo