Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Samson SAP

Pumpový systém Samson SAP

 

Nový systém púmp SAP od společnosti SAMSON AGRO A/S s predním plnením cisterny je umiestnený na hydraulickom rameni. Konštruovaný je pre pumpovanie hnoja zo všetkých typov lagún, síl alebo úložných tankov, kde je obtiažne dostať sa známou, plno automatickou SAMSON plniacou vežou pre cisterny.

Vysoká kapacita pumpy
Pumpový systém SAP má vysokú plniacu kapacitu, zároveň je vysoko spolahlivý a takmer bezúdržbový. SAMSON SAP pumpový systém je vybaveným ejektorom, ktorý vytvára vysoké vákuum. Ejektor pomáha pohybovať hnojom do vysokokapacitnej centrifugickej pupmy, ktorá napĺňa cisternu za 3 až 6 minúty.

Automatická kontrola plniaceho procesu
V porovnaní s ostatnými plniacimi systémamy na trhu, tento SAMSON SAP systém je veľmi užívatelsky priateľský. Prevoz a riadenie SAP pumpového systému je automaticky ovládané SAMSON počítačom SlurryMaster 6000, ktorá je dávkovacia a riadiaca jednotka. SlurryMaster 6000 aktivuje všetky hydraulické ventily behom plniaceho procesu a automaticky vypne plniaci systém, keď je cisterna naplnená.


Fotografie Samson SAP

Videá Samson SAP

Dokumenty Samson SAP

Servis techniky Samson v SR zabezpečuje:Matúškovská cesta 884
924 01 Galanta

Telefón +421 31 782 6284
Fax +421 33 74 342 86
Email biolife@biolife.sk
Web

Firma Biolife sa snaží vždy ponúknu efektívne riešenie každému klientovi s ohľadom na rozlohu jeho farmy, jej prírodných daností a samozrejme jeho finančných možností. Okrem nových strojov ponúkame aj veľký výber použitých, predvádzacích a školiacich strojov, na ktoré taktiež poskytujeme záruku.


Predaj poľnohospodárskej techniky zabezpečujeme prostredníctvom svojich zamestnancov a obchodných partnerov a tak pokrývame celé územie Slovenskej republiky. Základnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby zákazníkom, predávať kvalitnú techniku, poskytovať rýchly a odborný záručný aj pozáručný servis a zároveň poskytovať výhodné financovanie s možnosťou platieb agrokomoditami.

Pri zakúpení stroja od našej spoločnosti Vám zaručíme:

  - výhodné finančné a splátkové možnosti schválené už do 1 týždňa 
  - výhodné poistenie strojov
  - kompletné zaškolenie obsluhy
  - záručný a pozáručný servis strojov pri akejkoľvek udalosti do 24 hodín, bez paušálnych platieb vopred 
  - servis vykonávaný odborne školenými technikmi

Naše servisné oddelenie je pravidelne preškolované zahraničnými odborníkmi a preto vždy dokážeme odstrániť akúkoľvek poruchu na nami importovaných strojoch, ktorá vznikla počas prevádzky.

Kvalitu a komplexnosť našich ponúkaných tovarov a služieb pre zákazníkov dokazuje aj medzinárodne uznávaný certifikát kvality ISO 9001:2000 ktorý nám bol udelený v roku 2005 spoločnosťou SGS a ktorý je zárukou, že naše služby sú preverené a úplne porovnateľné s najkvalitnejšími európskymi predajcami poľnohospodárskych strojov.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo