Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Oehler ZDK

Dvojnápravový trojstranne vyklápateľný príves Oehler ZDK

 

Pre každú z Vašich požiadaviek je správny trojstranný sklápač Oehler EDK. Je k dispozícii od 3,5 do 20 ton. Táto séria stanovuje nové perspektívy - Kvalita v dokonalosti.

Táto rada je vybavená robustnou, odpruženou jednou osou. Vďaka novo vyvinutej konštrukcií rámu, s veľkými špeciálnymi taniermi, je zabezpečená veľká rovnováha a stabilita. K dispozícii sú od 8 -, 12 - a 18-ton (hrubá hmotnosť) až po 8-tonové s automatickou brzdou, a 12-tonové s 2-okruhovým vzduchovým brzdným systémom.

Robustná konštrukcia rámu, a nadrozmerný špeciálny otočný tanier, zosilnené nápravy, odpružené jednotky na oboch osiach, aby zabezpečili optimálnu stabilitu v extrémnych podmienkach v teréne a na ceste, a to aj pri vysokých rýchlostiach.


Fotografie Oehler ZDK

Oehler ZDKOehler ZDK

Videá Oehler ZDK

Dokumenty Oehler ZDK

Servis techniky Oehler v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo