Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Oehler TMK

Trojnápravový vyklápateľný náves Oehler TMK

 


Táto rada je vybavená stabilnou, robustnou rámovou konštrukciou, odpruženími a tandemovými nápravami. Niekoľko nových vlastností konštrukcie i rozloženie hmotnosti na všetky 4 kolesá poskytuje vhodnú koordinovanú pomoc a hmotnosť nákladu, preto vysoká stabilita aj pri sile, s najvyšším komfortom.

12-20 t. (Celková hmotnosť), robustná, osvedčená konštrukcia pri nákladných prívesoch, spoľahlivá na cestách a s vysokým jazdným komfortom.

Táto séria uspokojí so svojou konštrukciou, podrobne monitorovanou prevádzkou a jazdným komfortom.


Fotografie Oehler TMK

Oehler TMKOehler TMKOehler TMKOehler TMKOehler TMK

Videá Oehler TMK

Dokumenty Oehler TMK

Servis techniky Oehler v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo