Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Oehler TDK

Náves Oehler TDK

 

Tandemová náprava sklápacieho programu série Európa

Táto rada je vybavená robustnou konštrukciou rámu, odpružením a tandemovou nápravou. Niekoľko nových vlastností konštrukcie i rozloženie hmotnosti na všetky 4 kolesá je stanovené vhodnou koordinovanou pomocou a hmotnosť nákladu, teda vysoká stabilita aj  sila, s najvyšším komfortom.

8-20 t. (Celková hmotnosť), robustná, osvedčená konštrukcia rámu nákladneho prívesu konštrukcie, bežecký a presne vysoký jazdný komfort.


 


Fotografie Oehler TDK

Oehler TDKOehler TDKOehler TDK

Videá Oehler TDK

Dokumenty Oehler TDK

Servis techniky Oehler v SR zabezpečuje:Mesačná 24
945 01 Komárno

Telefón +421 37 69 217 28
Fax +421 37 7413 925
Email hriadel.servis@hrd.sk
Web

Komplexná starostlivosť o zákazníka vyžaduje kvalitný záručný a pozáručný servis. Spoločnosť Hriadeľ sa so svojim servisom môže naozaj pýšiť. V roku 2006 ako jediný podnik  vo Východostrednej Európe získal certifikát FENDT STAR SERVIS od nemeckého výrobcu AGCO GmbH.  Udelenie certifikátu je podmienené plnením prísnych odborných kritérií a potvrdzuje vysokú, profesionálnu úroveň poskytovaného servisu. Servisní pracovníci sú pravidelne školení a testovaní tak z teoretických vedomostí ako aj z praktických skúseností. Servisné práce zabezpečuje po celom Slovensku 12 profesionálnych mechanikov, pre ktorých je k dispozícií 8 komplexne vybavených servisných vozidiel. Vlastnú servisnú dielňu máme v Nitre a koncom roka 2007 sme otvorili v rámci nových priestorov spoločnosti najmodernejšiu- štvorboxová, neskôr v roku 2008 v Rimavskej Sobote a v roku 2010 až šes´tboxovú v Zlatnej na Ostrove .Spoločnosť má 24 hodinovú servisnú pohotovosť.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo