Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Massey Ferguson MF 3600

3600 séria od Massey Ferguson je úžitkový traktor, pre ľudí, ktorí chcú väčšiu univerzálnosť, odolnosť a extra pohodlie s množstvom funkcií, ktorý je sen riadiť a potešenie vlastniť.

Turbom poháňané SisuDiesel™ motory - s množstvom funkcií dodávajú produktívnu silu a spoľahlivý výkon pri práci s balíkmi sena, kŕmení hospodárskych zvierat, kosení krajníc alebo pri pohybe s veľkou záťažou. V skutočnosti žiadny iný univerzálny traktor nekombinuje tak efektivitu, flexibilitu a jednoduché ovládanie. Oceníte mimoriadnu spoľahlivosť, všestrannosť a pohodlie, navrhnuté a vstavané do všetkých traktorov Massey Ferguson série 3600.

Motor
Všetky modely traktorov Massey Ferguson série 3600 sa vyznačujú pôsobivými, turbom preplňovanými SisuDiesel motormi. Tieto dômyselne navrhnuté 3-valcové motory poskytujú väčší krútiaci moment, väčšiu spoľahlivosť a nižšiu spotrebu paliva - bez ohľadu na druh práce.

Prevodovka
Vyberte si štandardnú 8 x 8 SynchroShuttle prevodovku alebo na želanie 12 x 12 PowerShuttle, čím uspokojíte svoje potreby pre svoju prevádzku.

Hydraulika
Massey Ferguson série 3600 je vybavený systémom, ktorý je schopný dodávať takmer 60 l/m do zapojeného náradia.

3-bod
Silná 3-bodová väzba na každom traktore Massey Ferguson série 3600 sa môže pochváliť impozantnou nosnosťou takmer 2500 kg, takže sa môžete spoľahnúť na optimálnu presnosť a citlivé ovládanie, dokonca aj s najväčším náradím.

PTO
Nezávislé PTO umožňuje jednoduché použitie celého radu nástrojov. Pre tie úlohy, ktoré vyžadujú menej energie, je možné vybrať voliteľný ekonomický chod PTO.

Interiér
Priestranná a prehľadná kabína ponúka operátorovi traktora pohodlie obsluhy.

Prevádzkyschopnosť
Kryt kapoty z jedného kusu umožňuje okamžitý prístup pri bežnej údržbe alebo servisnom zásahu.

Príslušenstvo
Doplnková výbava traktora Massey Ferguson série 3600 ponúka: rozšíriteľné spodné ramená, továrnensky inštalované ovládanie cez joystick, sedadlo inštruktora, horizontálny výfuk a ďalšíe doplnky.


Fotografie Massey Ferguson MF 3600

Massey  Ferguson MF 3600Massey  Ferguson MF 3600Massey  Ferguson MF 3600Massey  Ferguson MF 3600Massey  Ferguson MF 3600Massey  Ferguson MF 3600

Videá Massey Ferguson MF 3600

Traktor Massey Ferguson mF 3400 pri práci

Spustiť video Prehrať video
Traktor Massey Ferguson mF 3400 pri práci


Dokumenty Massey Ferguson MF 3600

Servis techniky Massey Ferguson v SR zabezpečuje:

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo