Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Kubota B 1830

Splní najrôznejšie požiadavky - prekračuje očakávania užívateľov.

Dieslové traktory série Premium B od firmy Kubota sú vybavené pre splnenie najrôznejších požiadaviek a vďaka celej rade pozoruhodností ponúkajú silu, kvalitu a výkon, ktoré od nich užívatelia právom očakávajú.

Tieto traktory sú použiteľné ako pre komunálne práce, tak na zimné práce alebo opracovanie pôdy v záhradníctve a poľnohospodárstve. Vďaka jedinečnej klimatizovanej kabíne, montovanej priamo u výrobcu, je možné pracovať za každého počasia. Tieto traktory ponúkajú mnohostranné stupňovité prevody a väčšiu zdvíhaciu silu zadnej trojbodovej hydrauliky.

S ohľadom na to môžete dosiahnuť väčšiu produktivitu práce. Naviac máte možnosť výberu medzi štyrmi modelmi - B1830, B2230, B2530 a B3030.
Jeden z nich bude určite zodpovedať Vašim potrebám.

Motor E-TVC
B 1830 je vybavený vysoko výkonným, trojvalcovým, kvapalinou chladeným diesel motorom E-TVCS (E-TVCS = spaľovací systém s trojitým rozvýrením). Tento veľmi vyrovnaný motor s priaznivými štartovacími vlastnosťami zabezpečuje nízku úroveň hlučnosti a vibrácií pri vysokom výkone a vysokom krútiacom momente. Dôsledkom sú tiež nízke splodiny pri vyššom jazdnom komforte. V porovnaní s predchádzajúcim, úspešným modelom B 1710 má model B 1830 zvýšený výkon kvalitnejšieho motora cca o 1 HP.

Prístrojová doska
Na novej prístrojovej doske je umiestnený otáčkomer, ukazovateľ stavu paliva a merač teploty v zornom poli vodiča. Všetky kontrolné merače je možné jednoducho a rýchlo kontrolovať. Jediný pohľad poskytne vodičovi všetky dôležité informácie o traktore.

Prestaviteľný volant
Prestaviteľný volant je možné nastaviť do optimálnej polohy, vhodné pre každého vodiča. Vďaka možnosti jeho úplného sklopenia je uľahčené nastupovanie a vystupovanie.

Plne hydraulické servoriadenie
Aby bola jazda čo najpríjemnejšia, sú stroje novej série B 30 vybavené plne hydraulickým riadením. Vodič potrebuje vynaložiť na ovládanie riadenia veľmi malú silu a riadenie reaguje aj na najjemnejší pohyb.

Ergonomické umiestnenie ovládacích prvkov
Umiestnenie ovládacích prvkov je prehľadné a ergonomické. Samotné ovládacie prvky sú veľké a manipulácia s nimi veľmi jednoduchá.

Mechanická prevodovka (modely s príponou D)
U modelov traktorov s mechanickou prevodovkou má teraz vodič možnosť výberu medzi 9 prevodovým stupňami vpred a 9 prevodovým stupni vzad. Traktor sa vďaka tejto funkcii stáva mnohostranným a efektívnym strojom, možnosti jeho použitia sa rozširujú.

Zlepšená zdvíhacia sila zadnej trojbodovej hydrauliky
Oproti predchádzajúcim modelom vzrástla Kubota zdvíhaciu silu zadného trojbodového závesu o 30%. Vďaka veľkej zdvíhacej sile môžu traktory Série B 30 bez problémov pripojiť pracovné zariadenia so zadnou montážou a pracovať s nimi. Táto dodatočná sila umožní efektívnejšiu a produktívnejšiu prácu.

Veľká svetlá výška
Traktory radu B 30 sa vykazujú veľkou svetlou výškou, ktorá uľahčuje prejazd na ďalšie miesto nasadenia. Za tým účelom sú vybavené zdvihovým valcom, s ktorého pomocou je žacie ústrojenstvo zdvíhané a spúšťané, aby bolo ľahšie možné prechádzať cez obrubníky.

Sklopný bezpečnostný rám
Nový sklopný rám patrí k štandardnému prevedeniu traktorov B 30 (s výnimkou modelov s príponou v názve-C vybavených výrobcom klimatizovanou kabínou). Slúži k ochrane obsluhy počas prevádzky v náročných terénnych podmienkach. Je ľahko sklopné bez použitia náradia, čo je výhodné aj pri transporte a skladovaní traktora.

 

Viac informácii nájdete u predajcu.

Technické údaje Kubota B 1830
Motor
model Kubota D905
typ E-TVCS
počet valcov 3
menovitý počet otáčiek 2700
výkon kW (PS) 13,2 (18)
vŕtanie x zdvih 72 x 73,6 mm
zdvihový objem 898 cm3
objem palivovej nádrže 27 litrov
Prevodovka
Pohon 4x4 s moznosťou vyradiť pohon prednej nápravy
počet rýchlostí 9 vpred/ 9 vzad
max. rýchlosť 18,1 km/h
brzdy kvapalinové, kotúčové
riadenie mechanické
uzávierka diferenciálu štandartne
Hydraulika
výkon čerpadla 35,9 l/min
typ ovládania zdvihu regulácia polohy
kapacita zdvihu 970 kg
max. prevádzkový tlak 155 kg/cm2
kategória 3-bodového závesu I.
hydraulické výstupy 1 vzdadu, 2 na objednávku
Rozmery
dĺžka 2735 mm
šírka 1025 mm
výška 2240 mm
rázvor kolies 1500 mm
svetlá výška 220 mm
rozchod kolies vpredu 835 mm
                            vzadu 800 mm
hmotnosť 705 kg
otáčací rádius s brzdami 2,1
Prevedenie ochranný rám

Fotografie Kubota B 1830

Kubota B 1830Kubota B 1830Kubota B 1830Kubota B 1830Kubota B 1830Kubota B 1830

Videá Kubota B 1830

Dokumenty Kubota B 1830

Servis techniky Kubota v SR zabezpečuje:Hollého 164
922 07 Veľké Kostoľany

Telefón +421 33 7781 170
Fax +421 33 7781 170
Email supa@supa.sk
Web

Na všetky stroje u nás zakúpené vykonávame v našom odbornom servise o rozlohe 250 m2 záručný a pozáručný servis našimi profesionálne školenými pracovníkmi. Na všetky produkty Kubota dodávame i náhradné diely.
Dodávka náhradných dielov sa realizuje Vašou osobnou návštevou, poštou alebo expresnou službou do 24 hod.

Servis vykonávame aj na počkanie po telefonickom dohovore, i externe do 24 hodín po dohode so servisným oddelením.

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo