Informácie o projekteMapa stránokKontakty
Online výstava agrotechniky a agrotechnológií. Otvorené 365 dní v roku, 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

Case IH JXU

Traktor Case IH JXU

 

Ideálne preverené riešenie
S výkonnejšími Tier 3 motory, ktoré poskytujú vyššie krútiace momenty a výkonnosť naprieč celou radou, s preverenou kabínou a  prevodovkou sa s novým JXU musí počítať. So špičkovým pomerom výkonu a hmotnosti, šikovným ovládaním je nové JXU ešte lepšie prispôsobené na prácu s vývodovým hriadeľom, čelným nakladačom alebo na bežné transportné práce.

JXU poháňa Vaše podnikanie
Tento spoľahlivý a odolný traktor je pripravený splniť požiadavky užívateľov v komunálnej sfére a je schopný zvládnuť každú prácu v živočíšnej výrobe alebo rastlinnej výrobe, kde dokáže zdatne vypomôcť aj výkonnejším traktorom. V hlavnej sezóne, kedy sa počíta každá hodina, a práca musí byť hotová, JXU príjme a splní každú pracovnú výzvu.

   Navrhnutý pre Vašu prácu
Rozsiahla rada príslušenstva zahŕňajúca čelný nakladač, predný trojbodový záves a vývodový hriadeľ, turfové, industriálne alebo poľnohospodárske pneumatiky znamená, že traktory JXU pricestujú plne pripravené na prácu. Naviac možno kabínu vybaviť výkonnostným monitorom a ISO konektorom pre ľahký prenos dát medzi traktorom a pracovným náradím umožňujúcim ľahké prispôsobenie plánovanej operácii alebo náradia.

Dobrý pocit z dobrého traktora
Komfort jazdy na vzduchom odpruženej sedačke možno zvýšiť vďaka bohatým možnostiam nastavenia, ktoré potom lepšie tlmia otrasy pri jazde po nerovnom povrchu. Pre prístup čerstvého vzduchu možno otvoriť bočné okienka, strešné okno a tiež si možno zvoliť predné otvárateľné okno. Pri voľbe o 80 mm zníženej kabíny Low Profile, než je štandardná kabína, je rozvrhnutie všetkých ovládačov na rovnakom mieste ako v prípade štandardnej vysokej kabíny.

Ergonomická a efektívna
Pre svoju prirodzenú prívetivosť zostáva rozvrhnutie ovládačov v kabíne na rovnakom mieste, radiaca páka a páky ovládanie vonkajších okruhov padnú ľahko do ruky. Pre spríjemnenie pracovného prostredia došlo k zníženiu hlučnosti v plnom zaťažení na iba 75 dB. Traktory,  ktoré sú vybavené elektronickou reguláciou zadného trojbodového závesu EHR, si privlastnili sofistikovaný ovládací panel používaný vo  väčších traktoroch MAXXUM.

Výhľad dookola
Novo tvarovaná kapota nielen upúta svojim dizajnom, ale aj významným spôsobom prispieva k výbornej viditeľnosti smerom dopredu. Úzke stĺpiky kabíny, široké zadné sklo a veľké spätné zrkadlá zabezpečia dokonalý prehľad nad pracovným náradím a ťahanými prívesmi.

Preverená prevodovka
Veľa hodín úspešnej prevádzky preverilo robustnosť a spoľahlivosť týchto prevodoviek v rukách mnohých zákazníkov po celom svete. Štandardom je 24 prevodových stupňov vpred a vzad s dvojstupňovým Powershift a Powershuttle. Jednotlivé prevodové pomery sú vhodne zvolené pre rýchly nárast rýchlosti bez strát momentu až k maximálnej rýchlosti 40 km / h pre dopravné aplikácie. Pri poľných prácach oceníte veľký počet až 11 prevodových stupňov v hlavnej pracovnej oblasti 4-12km / h.

Viac možností prevodoviek
Ak nepotrebujete sofistikovanú prevodovku s Powershuttle, traktory JXU môžu byť vybavené konvenčnou prevodovkou a mechanickou  reverzáciou. Pre špecialistov, ktorí pre svoju prácu potrebujú veľmi pomalé rýchlosti, je možné zvoliť plazivé rýchlosti, ktoré umožňujú dosiahnuť minimálnu rýchlosť 200 m za hodinu pri menovitých otáčkach.

PTO výkon pre každú prácu
Robustný Heavy Duty pohon vývodového hriadeľa JXU prináša maximálny výkon pre dlhé roky prevádzky. Od jarnej kultivácie, cez zber krmovín v lete, kŕmenie zvierat v priebehu roka až po frézovanie snehu v tuhej zime. Pre náradie s nízkou potrebou výkonu sú k dispozícii otáčky 540 ECO, ktoré sú dosahované pri 65% menovitých otáčok pre zníženie spotreby paliva a hlučnosti. Pri každej práci budete získavať z jednoduchého ovládania a efektívneho prenosu maximálneho výkonu.

Zdvihnite Vaše podnikanie
Ak potrebujete skladať balíky, nakladať siláž, obilie alebo manipulovať s paletami, nakladače CASE IH LRZ s širokým príslušenstvom ľahko prevezmú túto prácu. Rýchla výmena náradia vďaka rýchloupínaciemu závesu a odpojenie nakladača od traktora je ľahkou úlohou. Navyše ak máte na farme viac traktorov CASE IH, možno ramená nakladača zdieľať na traktoroch JXU, SK PRO a MAXXUM. Vďaka tomu získate neprekonateľnú flexibilitu.

Rýchla reakcia
Hydraulický systém disponuje čerpadlom o výkone 61 l / min. kým separátny okruh konania má čerpadlo s prietokom 36 l / min. S týmto riešením je možné aj pri nízkych otáčkach motora jednoducho a ľahko riadiť bez zníženia výkonu pracovnej hydrauliky. Vo verzii so stredovými okruhmi a čelným nakladačom je celkový prietok až 80 l / min vďaka kombinácii oboch okruhov. Práca nakladača je potom oveľa rýchlejšia.

Totálna kontrola
Zadný trojbodový záves so snímaním ťahovej sily v spodných tiahlach možno špecifikovať mechanickým alebo elektronickým ovládaním. S elektronickým ovládaním EHR prídu vhod externé ovládacie tlačidlá na zadných blatníkoch pre bezpečné pripojovanie neseného náradia. Oba systémy ovládania disponujú rovnakou maximálnou zdvíhacou silou od 4550 do 5800 kg.

Vhodné obutie na pole
Nezáleží na tom, či máte kultivačné pneumatiky pre jazdu v riadkových kultúrach alebo široké záberové pneumatiky pre zníženie tlaku na pôdu. Traktory JXU pracujú úplne iste. Pohon všetkých kolies a 100% uzávierka diferenciálu ovládané jednoduchým tlačidlom udržujú dobrú trakciu pri všetkých situáciách. Prídavné závažie dopredu a do zadných kolies je dispozícii, ak chcete dosiahnuť maximálny ťahový výkon s ťahaným náradím.

Istota na ceste
Nízka hmotnosť traktora, vysoký krútiaci moment motora a hladko odstupňované prevodové stupne prevodovky sú zárukou ľahkého rozbehnutia z križovatky, rýchlej akcelerácie na maximálnu rýchlosť a pohodlného udržiavania požadovanej pojazdovej rýchlosti. Samo nastaviteľné, v oleji ponorené brzdy zabezpečia efektívny brzdný výkon a modely s pohonom všetkých kolies brzdia pomocou všetkých štyroch kolies. Pre ďalšiu bezpečnosť je možné si vybrať hydraulické alebo vzduchové brzdy prívesu.

Správne pripravený
Rozšírenie zadných blatníkov umožňuje plné zakrytie kolies ako prevenciu ohrozenia ďalších účastníkov premávky. Výstražný maják jasne upozorňuje na Vašu prítomnosť na ceste. Šetrné trávne pneumatiky minimalizujú poškodenie pri údržbe trávnatých plôch. Odolné komunálne pneumatiky sú vhodné pre dlhodobú jazdu po ceste a dláždenom povrchu, kde poskytujú pokojnejšiu a istejšiu jazdu s dlhšou životnosťou.

 

Pre viac informacii kliknite TU.

Technické parametre Case IH JXU
  JXU 75 JXU 85 JXU 95 JXU 105 JXU 115
Motor
počet valcov / objem (cm3) / typ 4 / 4500 / Turbodmiešadlo s mezichladičom a EGR
menovitý výkon ECE R1201) (kW / k) 56 / 76 63 / 86 71 / 97 78 / 106 83 /113
menovité otáčky (rpm) 2300
max. točivý moment pri ot. (Nm / 1 / min) 324 @ 1300 366 @ 1300 404 @ 1300 425 @ 1300 445 @ 1400
kapacita palivovej nádrže (l) štandart / volitelná 127 / - 127 / 167
Prevodovka
volitelná 12 × 12 Synchro Shift, 4 rýchlosti v 3 skupinách alebo 20 × 12 s 8 plazivými rýchlosťami
štandartná 24 × 24, Powershuttle, 2 stupňový Powershift, PowerClutch ovládanie spojky na riadiacej páke
Riadenie
typ 4wd s elektrohydralulickým spínaním pohonu prednej nápravy
min.polomer otáčania 4wd (m) 3,90 4,05
Vývodový hriadeľ
typ elektrohydraulické spínanie
rýchlosti 540 / 540E / 1000 + pojazdová závislosť
predné PTO 1000 ot / min
Hydraulický systém
max. prietok čerpadla (l / min) 60 alebo 80 l, Load sensing systémom
ovládanie mechanické (MHR) alebo elektronické ovládanie (EHR)
max. zdvíhacia kapacita TBZ (kg) 4900 5850
max. počet vonkajších okruhov vzadu 3
kategória závesu kat. II
Hmotnosť
min. hmotnosť 4wd (kg) 3850 4050 4250
Rozmery
celková dĺžka (mm) 4362
min. celková šírka meraná cez zadné blatníky (mm) 2012
výška traktoru štandart / s nízkou strechou (mm) 2454 / 2370 2499 / 2415 2494 / 2410
minimálna hmotnosť (kg) 3750 3890
povolená celková hmotnosť (kg) 6200 6500 6800 7400
maximálna dĺžka (mm) 4120
min. / max. rozchod kolies (mm) 1425 / 2133
max. výška s kabínou / s nízkou kabínou (mm) 2595 / 2511 2620 / 2536
max. výška s rámom sklopeným / neklopeným (mm) 2174 / 2716 2199 / 2741
rázvor - 2wd / 4wd (mm) 2342 / 2350
Štandardné pneumatiky
predné 4wd 12.4 R24 380 / 70 R24
zadné 18.4 R30 480 / 70 R34

Fotografie Case IH JXU

Case IH JXUCase IH JXUCase IH JXUCase IH JXUCase IH JXUCase IH JXUCase IH JXUCase IH JXU

Videá Case IH JXU

Dokumenty Case IH JXU

Servis techniky Case IH v SR zabezpečuje:

Moje meno:

Tel./e-mail:

Otázka:


 

Poľnohospodárska technikaNewsletter

Aktuálne informácie z AgroExpo priamo na Váš e-mail.

Poľnohospodárske spravodajstvo